АБАЙ МУЗЕЙІНЕ АЛАШТЫҢ АЙБЕГІ КЕЛДІ 22.12.2017 15:01

2017 жылдың 22 желтоқсанында Абайдың мемлекеттік қорық-музейінде Қазақ күресінен ҚР еңбек сіңірген спорт шебері, Қазақстанда қазақ күресінен тұңғыш рет төрт дүркін әлем чемпионы атанған жерлесіміз Айбек Нұғымаровпен кездесу өткізілді.

РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ: «АБАЙ ЖӘНЕ ГЕТЕНІҢ РУХАНИ ҮНДЕСТІГІ» 22.12.2017 10:01

Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық қорық-музейінде Рухани жаңғыру:  «Абай және Гетенің рухани үндестігі» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды.

АБАЙ ШАҢЫРАҒЫ – ЖЫЛДЫҢ ҮЗДІК МУЗЕЙІ 21.12.2017 13:21

Республикалық қоғамдық-саяси «Президент және Халық» газетінің республикалық «Уақыт Таңдауы – Выбор Времени» Агенттігімен бірлескен жобасы бойынша Тәуелсіздік мерекесінің қарсаңында дәстүрлі жыл таңдаулылары анықталған болатын. Үздік облыс, жоғарғы оқу орны, кітапхана, музей... Осыған орай, Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейі – «Жылдың үздік музейі» атанды.

ТАНЫМДЫҚ САБАҚ: ШӘКІР ЖӘНЕ ЗОБАЛАҢ ЖЫЛДАР 21.12.2017 09:27

Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық қорық-музейінің бөлімі – Құндыздыдағы Шәкір Әбенұлының мұражай-үйінде Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған  «Шәкір және зобалаң  жылдар» атты танымдық сабақ өткізілді.

АЙНАЛАЙЫН, АЛТЫН ҚАНАТ – АЗАТТЫҚ! 15.12.2017 16:47

Бүгін Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейі мен Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университеті бірігіп, 16 желтоқсан – ҚР Тәуелсіздік күніне арналған «Айналайын, алтын қанат – азаттық!» атты әдеби-танымдық кеш ұйымдастырды.

ТӘУЕЛСІЗДІК – АТА БАБАЛАРЫМЫЗДЫҢ АСЫЛ АРМАНЫ 15.12.2017 09:54

Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейінің «Тәуелсіздік – ата бабаларымыздың асыл арманы» атты мерекелік шарасы жиналған жұрт алдында 16 желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күнінің мәні мен мазмұнын жан-жақты паш етті. Қаланың зиялы қауымы мен студент жастары музейдің күмбез залында иық тіресіп, лық толып отырды.

Страницы: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] 5