АБАЙ МУЗЕЙІНДЕГІ ТАНЫМДЫҚ САБАҚ 07.11.2019 13:05

Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейінде студенттерге арнайы танымдық сабақтар өткізілді.

ЕҢ ТАҢДАУЛЫ ЭКСПОНАТТАР КӨРМЕСІ 06.11.2019 16:25

6 қараша күні Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейінде «Көненің көзі» көрмесінің ашылу салтанаты өткізілді.

АБАЙ МУЗЕЙІНІҢ ХАБАРШЫСЫ 30.10.2019 08:32

Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейінің ұйымдастыруымен Абай музейінің хабаршысы журналының кезекті саны жарық көрді.

"АБАЙ ЖҮРГЕН ІЗБЕНЕН" ЖАЯУ ЖҮРУ ЭКСКУРСИЯСЫ 25.10.2019 18:44

25 қазан күні Абайдың "Жидебай-Бөрілі" мемлекеттік қорық-музейінің ұйымдастыруымен "Абай жүрген ізбенен" жаяу жүру экскурсиясы өткізілді.

АБАЙДЫҢ «ЕСКЕНДІР» ПОЭМАСЫ САХНАЛАНДЫ 24.10.2019 17:38

24 қазан күні Абайдың қорық-музейінде Шәкәрім университетінің Агротехникалық колледж оқытушылары мен студенттерінің ұйымдастыруымен Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған әдеби-сазды кеш болып өтті.

АБАЙ ТАҚЫРЫБЫНДАҒЫ ОБЛЫСТЫҚ СЕМИНАР 23.10.2019 09:11

22 қазан күні Шығыс Қазақстан облысы Аягөз қаласында «Абайтану» курсы аясында Абайдың «Толық адам» ілімін оқыту әдістемесі" тақырыбында облыстық ғылыми-тәжірибелік семинар ұйымдастырылды.

АБАЙ МУЗЕЙІНІҢ КӨРМЕСІ АЯГӨЗ ҚАЛАСЫНДА 23.10.2019 09:08

Ағымдағы жылдың 22 қазан күні Аягөз қаласында «Абайтану» курсы аясында Абайдың "Толық адам" ілімін оқыту әдістемесі тақырыбында облыстық ғылыми-тәжірибелік семинар өткізілді.

МУЗЕЙ МАМАНДАРЫ ЖИДЕБАЙДА БАС ҚОСТЫ 18.10.2019 13:05

Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық қорық-музейінің ұйымдастыруымен Қазақстанның аса көрнекті тұлғалары Қауымдастығы өкілдері ұлылар рухына тағзым етті.

МУЗЕЙ БАСШЫСЫ - ОҚУЛЫҚ АВТОРЫ 18.10.2019 12:53

Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университетінің 85 жылдық мерейтойына орай «Кітап – ынтымақтастық пен келешек жолы» тақырыбында ұйымдастырылған халықаралық кітап көрме-жәрмеңкесі аясында жаңартылған білім мазмұнына бағытталған Абайтану оқулық кешенінің тұсаукесер рәсімі болып өтті.

ТАРИХҚА ТІЛ БІТІРГЕН КӨРМЕ 17.10.2019 16:55

Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық қорық-музейінің ашылған күніне орай Семей қаласында Қазақстанның аса көрнекті тұлғалары Қауымдастығы өкілдерінің қатысуымен «Абай халық жүрегінде» атты көрменің ашылу салтанаты өтті.

АБАЙ МУЗЕЙІНІҢ ЖАҢА МЕМОРАНДУМДАРЫ 17.10.2019 16:45

Хакім Абай музейінде Қазақстанның аса көрнекті тұлғалары музейлері Қауымдастығы өкілдерінің бас қосуына орай еліміздің түкпір-түкпіріндегі музейлер мен Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейі арасындағы шығармашылық және ынтымақтастық байланысты арттыруға бағытталған меморандумға қол қойылды.

АБАЙ МУЗЕЙІ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КІТАП КӨРМЕСІНДЕ 17.10.2019 15:38

17 қазан күні қаламыздағы іргелі оқу орындарының бірі Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университетінің 85 жылдық мерейтойына орай «Кітап – ынтымақтастық пен келешек жолы» тақырыбындағы халықаралық кітап көрме-жәрмеңкесінде Абай музейінің баспа өнімдері көпшілік назарына ұсынылды.

АБАЙ МУЗЕЙІНДЕГІ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯ 16.10.2019 19:50

Бүгін Абайдың мемлекеттік қорық-музейінде «Ұлы даланың Ұлы есімдері» тақырыбындағы республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді.

ЕЛІМІЗДІҢ АСА КӨРНЕКТІ ТҰЛҒАЛАРЫНЫҢ ЖӘДІГЕРЛЕРІ АБАЙ МУЗЕЙІНДЕ 16.10.2019 19:24

Бүгін 16 қазан күні Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейі және Қазақстанның аса көрнекті тұлғалары музейлері Қауымдастығы өкілдерінің ұйымдастыруымен «Тарих және Тұлға» көрмесі ашылды.

ШЕЖІРЕЛІ АҚСАҚАЛ – АБАЙ МУЗЕЙІНДЕ 01.10.2019 14:56

Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейінде ұлылар мекенінің тумасы, шежіреші Бекен Исабаевпен кездесу кеші өтті. Кешке музей қызметкерлері мен мектеп оқушылары қатысты.

ҚАРТТАР ҰЛЫЛАР МҰРАСЫМЕН ТАНЫСТЫ 01.10.2019 10:01

1 қазан – Қарттар күніне орай Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейінің қызметкерлері ШҚО Семей қаласының зейнеткерлерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығында «Кемеңгер жазушы – Мұхтар Әуезов» атты жылжымалы көрме ұйымдастырып, Семей қалалық №2 емхана күтінушілеріне музей экспозициясын таныстырды.

«МҰХТАР МҰРАСЫ – АДАМЗАТ ҚАЗЫНАСЫ» атты аймақтық білім сайысы 01.10.2019 09:15

Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық қорық-музейінде қазақ әдебиетінің классик жазушысы, ғұлама ғалым М.О.Әуезовтің шығармашылығына арналған «Мұхтар мұрасы – адамзат қазынасы» атты аймақтық білім сайысы өткізілді.

ӨНЕРДІ АРДАҚТАҒАН ҚАРИЯЛАР 30.09.2019 10:53

Абайдың "Жидебай-Бөрілі" мемлекеттік музейінің "Алаш арыстары- М.Әуезов" бөлімінде Семей қаласындағы #2 қалалық емхана әкімшілігінің ұйымдастыруымен экскурсия өткізілді.

28 ҚЫРКҮЙЕК - М.ӘУЕЗОВТІҢ ТУҒАН КҮНІ 30.09.2019 10:47

Абайдың "Жидебай-Бөрілі" мемлекеттік қорық-музейінің бөлімі Бөрілідегі М.Әуезов музей-үйінде 28 қыркүйек күні қазақтың заңғар жазушысы Мұхтар Омарханұлының туған күніне орай "Жер әңгімеші болган соң ел әңгімеші" тақырыбында танымдық шара ұйымдастырылды.

М.ӘУЕЗОВТІҢ БАЛАЛАРҒА АРНАЛҒАН ШЫҒАРМАЛАРЫ 28.09.2019 10:43

Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік қорық-музейінде 27 қыркүйек күні қазақтың ұлы жазушысы, ғұлама ғалым, драматург М.Әуезовтің туған күніне орай М.Әуезовтің балаларға арналған шығармаларынан кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Страницы: [ 1 ] 2 [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]