«АБАЙ» ӨНЕР МЕКТЕБІНДЕ «БАБАЛАР ӨНЕРІ - БАЛАҒА МҰРА» АТТЫ ОҚУШЫЛАР КӨРМЕСІ АШЫЛДЫ 29.11.2017 16:49

DSC_0237Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күнінің қарсаңында, 2017 жылдың 29 қараша күні Абайдың мемлекеттік «Жидебай-Бөрілі» тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық қорық-музейінің «Абай» өнер мектебінде №19 жалпы орта білім беретін мектептің   «Бабалар өнері - балаға мұра»  атты  көрмесіDSC_0240 салтанатты түрде шымылдығын ашты.

Көрменің мақсаты: Оқушыларды шығармашылық жұмысқа тарту арқылы танымдық қабілеттерін, қызығушылығын арттыру, шәкірттердің шеберлігін шыңдау. Мұражай мен мектеп арасындағы байланысты дамыту.

Көрмеге оқушылардың зергерлік бұйымдары, матамен, моншақпен кестелеу DSC_0260жұмыстары, тоқыма, ағаш және т.б. қолөнер туындылары қамтылған. Оларды көркем өнерге баулып жүрген, А.Б.Елубаев, Б.С.Шапенова, Н.Мануленко музей әкімшілігінің  мақтау қағаздарымен марапатталды.

Сонымен қатар, шара барысында №19 мектептің вокалдық хор тобы және  бүлдіршіндер өз арнауларын оқыды, өнерлерін ортаға салды.

Көрменің ашылу салтанатына музей қызметкерлері, оқушылар, ұстаздар, ата-аналар қатысты.